Rachel RobertsIII

6,8
289 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rachel Roberts

Najpiękniejsza w Kanadzie.
Na stronie Askmen.com ogłoszono konkurs na ''Najpiękniejszą Kanadyjską Gwiazdę''. Piosenkarka Avril Lavigne zajęła drugie miejsce!
Avril zdobyła 31% głosów i wyprzedziła m.in. modelkę i aktorkę Estelle Warren, która zajęła trzecie miejsce z 22% głosów.
Na pierwszej pozycji znalazła się Rachel Roberts, która otrzymała 47% głosów.

Jak można uważać, że ta brzydula jest ładniejsza od Avril, po prostu ręce opadają?!!!!

Bociek_O_le

ty chyba jestes deb*lem jesli bulwersujesz sie takimi rzeczami. Juz nie mowiac, ze Avril jest brzydsza, ale to tylko moje zdanie...

luqss

Rachel jest ładniejsza.... Avril ładnie wygląda na plakatach. Po retuszach. Ale po rozjaśnieniu włosów wyładniała.

I_am_a_Bad_Girl

avril to paszczur.

Cash

zgadzam sie z przedmowca. o ile rachel jest kobieta bardzo ladna (chociaz jest duzo, ktore podobaja mi sie o wiele bardziej) to przy avril jest po prostu boginia. nie wiem naprawde co mozna widziec w tej pseudo punkowej urodzie. w ogole dla mnie jest beznadziejna i nie tknal bym jej kijem jak bym ja mial obok siebie. tak az do tego stopnia! ;) pozdrawiam wielbicieli urody monici bellucci i shannon elizabeth

Bociek_O_le

Przecież Avril wygląda jak dziecko. Mimo, że ma prawie 26 lat wygląda jak zbuntowana nastolatka, jak można ją porównywać do kobiet, to dzieciak.

Bociek_O_le

Moim zdaniem Avril wcale nie jest ładna, rzecz gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones